Susisiekite su mumis

facebook youtube

Kompanija

UAB „Fitmenta” – naujas kompanijos pavadinimas, tačiau mūsų verslas skaičiuoja jau antrą dešimtmetį. Vilkikų stalus pradėjome gaminti 1999 metais, nuo 2006 metų gaminame ir vilkikų kilimėlius. Per šį laikotarpį įgijome solidžios patirties, tad gaminame aukščiausios kokybės produktus ir galime patenkinti reikliausius klientus.

Mūsų gaminamą produkciją daugelį metų tiekiame Baltijos šalių rinkoms, Vokietijos, Danijos, Olandijos, Suomijos, Švedijos ir Belgijos prekybos partneriams.

PATIRTIS

Sunkvežimių stalus (lentynas) pradėjome gaminti 1999 metais. Per šį laikotarpį įgijome solidžios patirties, tad gaminame aukščiausios kokybės produktus ir galime patenkinti reikliausius klientus.

KOKYBĖ

Nesiekiame masiškumo, svarbiausia – laimingas klientas. Tenka pripažinti, kad kokybiško produkto pagaminimui reikia daugiau rankinio darbo ir laikо, žinoma, ir patyrusių, kruopščių ir atsakingų meistrų.

MEDŽIAGOS

Per daugiau nei 20 darbo metų laikotarpį išbandėme daugybę medžiagų ir tiekėjų, tad atsirinkome pačius optimaliausius variantus. Bet, viskas juda į priekį ir keičiasi, todėl visada esame atviri naujienoms. Klausiame patarimų ir iš klientų, ir iš prekybos partnerių pusės.

DIZAINAS

Kuriant produktą, visada siekiame harmoningos integracijos. Produktas turi pritapti prie sunkvežimio interjero – formų, spalvų ir medžiagų, džiuginti vairuotojo akį, bei padidinti jo komforto lygį.

ASORTIMENTAS

Žinoma, per tiek metų pagaminome staliukus turbūt visų modelių sunkvežimiams – todėl turim tikrai platų asortimentą, pradedant devyniasdešimtųjų „veteranais“ ir baigiant naujausiais sunkvežimių modeliais. Dar vienas žingsnis – pradėjome gaminti staliukus mikroautobusams. O  kad maksimaliai patenkinti mūsų klientus, 2021 metais asortimentą papildome kitų, kruopščiai atrinktų gamintojų produktais, skirtais komerciniam transportui – sunkvežimių kilimėliai, užuolaidos, sėdynių užvalkalai, lovų užtiesalai ir kiti priedai.